شرکت کامادر

کامادر

با استفاده از شیشه حمام یک محیط دنج و خصوصی برای استحمام خود ایجاد کنید!

با نصب شیشه های حمام علاوه بر اینکه از جلوه ی زیبای آن بهره مند می شوید، یک حریم خصوصی را برای خود فراهم کرده اید. همین حالا می توانید برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش اقدام نمایید و با شرکت کامادر تماس حاصل کنید.
شیشه حمام
Previous slide
Next slide
شیشه حمام

چرا شیشه حمام؟

اگر شما هم به دنبال ایجاد یک حریم خصوصی برای استحمام هستید و می خواهید این محیط را از سایر قسمت ها جدا کنید، شیشه حمام پیشنهاد ما به شماست. زیرا علاوه بر ایجاد حریم خصوص، محیط شیک و مدرنی را به ارمغان می آورد. تیم مجرب شرکت کامادر با سال ها سابقه در زمینه ساخت و تولید شیشه های حمام، یکی از بهترین ارائه دهنده های این محصول می باشد. بنابراین می توانید با خیالی راحت و آسوده سفارش خود را ثبت نمایید.

عوامل موثر بر قیمت شیشه حمام

عوامل مختلفی نیز می توانند بر قیمت شیشه های حمام تاثیر گذار باشند. از جمله این عوامل می توان به ضخامت شیشه، کیفیت شیشه، رنگ شیشه و فرآیند تمپر کردن شیشه اشاره کرد. انتخاب رنگ متفاوت شیشه نیز می‌تواند بر قیمت شیشه حمامی تأثیر بگذارد. فرآیند تمپر شیشه قدرت و مقاومت آن را افزایش می‌دهد، اما احتمال انفجار به ‌صورت خودجوش هنوز وجود دارد. انواع مختلف شیشه مانند شیشه شفاف، شیشه اسیدکاری شده و شیشه مات نیز بر قیمت شیشه حمامی تأثیر دارند.
شیشه حمام معمولاً شفاف می باشد که به خواست و میل شما می تواند تغییر کند. شفافیت شیشه حمام، حس فضای بزرگتری را به شما القا می کند.
شیشه های حمام معمولاً از جنس شیشه تقویت شده یا شیشه لمینت شده ساخته می شوند. این ویژگی سبب شده تا شیشه های حمام از مقاومت بالایی در برابر ضربه و خراش برخوردار باشند.
شیشه حمام معمولاً با روکشی ضد آب پوشش داده می شود تا جلوی نفوذ آب و رطوبت به داخل حمام را بگیرد. این ویژگی باعث می شود حمام شما خشک و تمیز باقی بماند.
شیشه های حمام به آسانی تمیز می شوند و به شما اجازه می دهند از ظاهر تمیز و براق حمامتان لذت ببرید. علاوه بر این، شیشه های حمام معمولاً با پوششی ضد لک و ضد آب پوشانده می شوند.
شیشه های حمام می توانند طرح ها و الگوهای مختلفی داشته باشند که به دکوراسیون حمام شما جلوه ای زیبا ببخشد.
شیشه های حمام می توانند در اندازه و ابعاد مورد نیاز شما سفارشی سازی شوند. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا شیشه های حمام را به شکل دلخواه خود سفارش دهید.
شیشه های حمام به نور طبیعی اجازه ورود می‌ دهند تا فضای حمام را روشن و پر از نور کند و همچنین باعث ایجاد یک فضای روشن و دلباز شود.

مزایا استفاده از شیشه حمام

انواع شیشه حمام

شیشه های حمام به دلیل برخورداری از جلوه ی خاص و مدرن و محبوبیتی که دارند، در انواع مختلفی تولید شده و در بازار موجود می باشند.

شیشه حمام فریم دار

شیشه های حمام فریم دار، شیشه ای است که با استفاده از یک چارچوب فلزی یا چوبی به دیوار ها یا برجستگی های بتنی حمام نصب می شوند. شیشه های حمامی فریم دار قابلین نصب و جابه جایی آسان تر را دارا هستند. همچنین می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو در محیط حمام مورد استفاده قرار بگیرد.
شیشه حمام
شیشه حمام

شیشه حمام فریم لس

شیشه حمام فریم لس، شیشه‌ای است که به صورت مستقیم به دیوارها یا برجستگی‌های بتنی حمام نصب می‌شود. این نوع شیشه حمام ظاهری شفاف و بدون محدودیت فضایی دارد و به حمام زیبایی و شیکی می‌بخشد.

شیشه حمام کشویی

شیشه های حمام کشویی از درب های جمع و جوری تشکیل شده اند و اغلب در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه ساخت شیشه های حمام کشویی به گونه ای است که شامل یک لت ثابت بوده و درب دیگر متحرک می باشد که به سمت درب ثابت و فضای خالی حرکت می کند.
شیشه حمام
شیشه حمام

شیشه حمام لولایی

شیشه های حمام لولایی از دربی تشکیل شده اند که توسط یک لت شیشه ای ثابت با لولا به دیوار حمام متصل می شود. این درب های لولایی به سمت جلو و بیرون باز می شوند. بنابراین برای نصب شیشه های حمام لولایی باید فضای کافی وجود داشته باشد.
 
 
پیمایش به بالا