شرکت کامادر

کامادر
شیشه دودبند

با استفاده از شیشه دودبند ایمنی سازه ی خود را تضمین کنید!

شیشه های دودبند علاوه بر ایجاد زیبایی و مدرنیته بودن، امنیت را برای سازه مدنظرتان فراهم می کنند. در صورت تمایل به خرید یا دریافت مشاوره می توانید همین حالا با مشاورین شرکت کامادر تماس حاصل کنید.

چرا شیشه دودبند؟

همانطور که می دانید در اثر کوچک ترین سهل انگاری، ممکن است حادثه آتش سوزی برای هر یک از ما اتفاق بیوفتد. برای جلوگیری از خطرات آتش سوزی و گسترش آن در ساختمان ها، بهترین توصیه ی ما به شما استفاده از شیشه های دودبند می باشد. کارشناسان حرفه ای شرکت کامادر با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و نصب شیشه دودبند، می توانند شما را در زمینه انتخاب و خرید موثر راهنمایی کنند. بنابراین با کمک کارشناسان ما می توانید از خرید خود رضایت مند باشید.
شیشه دودبند

عوامل مهم در تعیین قیمت شیشه دودبند

عوامل مختلفی نیز می توانند بر قیمت شیشه های دودبند تاثیر بگذارند. از جمله این عوامل عبارت اند از متراژ و ابعاد شیشه، کیفیت و نوع شیشه، یراق آلات مصرفی، طرح و رنگ انتخابی، ابعاد دهنه ها، تعداد لنگه درب‌ شیشه ای. همین حالا برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت ها می توانید با تیم فروش شرکت‌ کامادر تماس بگیرید.
از مهم تربن مزایای شیشه دودبند می توان به مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و حریق اشاره کرد. شیشه های دودبند موجب می شوند که دود و آتش در طبقات دیگر ساختمات گسترش نیابند.
شیشه های دودبند به عنوان یک جدا کننده در بین طبقات قرار می گیرد و از نفوذ حرارت و دود به نقاط مختلف ساختمان جلوگیری می کند.
شیشه های دودبند عایق بسیار مناسبی در برابر صدا و حرارت می باشند. بنابراین کمک می کند تا محیط ساختمان از حرارت و صداهای بیرونی محافظت شود.
در مقایسه با درب های فلزی، شیشه دودبند دید بیشتری را فراهم می کند و امکان مشاهده بهتری از طبقات دیگر را به ساکنین ارائه می دهد.
شیشه های دودبند از قابلیت اجرا در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون برخوردار هستند بنابراین در هر طرح و ابعادی قابلیت سفارشی سازی نیز دارند.
شیشه های دودبند زیبایی منحصر به فردی را به نمای ساختمان می بخشند.

مزایای شیشه دودبند

کاربرد شیشه دودبند

شیشه های دودبند به دلیل ایجاد امنیت در مکان های مختلف ساختمان، مورد استفاده قرار می گیرند:

شیشه دودبند در راه پله های اضطراری

در ساخت راه پله‌ های اضطراری اغلب از شیشه های دودبند استفاده می شود. همانطور که می دانید راه پله های اضطراری، برای خروج از ساختمان در شرایط بحرانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نصب شیشه های دودبند امنیتی را به وجود می آورد که در صورت بروز حریق، انتقال دود و حرارت به طبقات بالا را کاهش دهد و ایمنی ساکنین را تضمین کند.
شیشه دودبند
شیشه دودبند

شیشه دودبند درب های ورود و خروج

شیشه های دودبند معمولاً به عنوان درب‌ های ورودی و خروجی ساختمان، مورد استفاده قرار می گیرند. این درب ها علاوه بر جلوه زیبایی که به نمای ساختمان می بخشند، در شرایط بحرانی نیز به عنوان مسیر اصلی خروج و ورود به ساختمان استفاده می‌شوند.

مراحل اجرای شیشه دودبند توسط کامادر

انواع شیشه دودبند

شیشه های دودبند به دلیل کاربرد و مزایای فراوانی که دارند اغلب در مدل های متنوعی قابل اجرا می باشند:

شیشه دودبند سکوریت

شیشه سکوریت به عنوان یک شیشه مقاوم در برابر حرارت و ضربه محسوب می‌شود که در موارد مختلفی نیز کاربرد دارد. یکی از مهم ترین کاربرد های شیشه سکوریت ساخت شیشه های دودبند می باشد. 
شیشه سکوریت دودبند به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر حرارت، از نفوذ حرارت و شعله‌های آتش به سایر نقاط ساختمان جلوگیری می‌کند. در نتیجه موجب می‌شود تا امنیت راه پله‌ های ساختمان تامین گردد و احتمال خطرات جانی و مالی را نیز کاهش می دهد. 
شیشه سکوریت به دلیل انجام فرایند انبساط و انقباض در هنگام تولید، از استحکام مطلوبی برخوردار است. شیشه های سکوریت علاوه بر برخورداری از مقاومت بالا به نوعی نشکن هستند که به راحتی با ضربات معمولی شکسته نمی شوند. این ویژگی دقیقا همان رفتاری است که در زمان حریق و هجوم افراد به سمت راهروهای فرار به آن نیاز داریم. متریال مقاومی که نشکند و یا در صورت شکست، آسیبی به افراد نزند. علاوه بر این در برابر حرارت ناشی از آتش سوزی، تاب لازم را داشته باشد.
شیشه دودبند
شیشه دودبند

شیشه دودبند لولایی

بیشتر شیشه های دودبندی که در راه پله‌ ساختمان‌ ها اجرا می‌شوند به صورت لولایی می‌باشند. و با توجه به نقشه و ابعاد کار، با طرح‌ها و مدل‌های مختلفی به صورت فریم دار و فریم لس، تک در، دو درو … اجرا می‌شود. شیشه دودبند لولایی توسط لولاهایی که دارد، به صورت ۹۰ درجه باز و بسته می‌شود. لولاها و اتصالات به کار رفته با کیفیت‌ و قیمت های متفاوتی موجود می‌ باشند.
 
 
پیمایش به بالا