شرکت کامادر

کامادر
شیشه بالکنی

با شیشه بالکنی تراس خود را به محیطی مدرن و دنج تبدیل کنید!

شیشه بالکنی علاوه بر اینکه جلوه خاصی به محیط تراس می بخشد از ورود گرد و غبار و آب باران به داخل تراس نیز جلوگیری می کند. در صورت تمایل به خرید و یا مشاوره با مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت کامادر تماس بگیرید.

چرا شیشه بالکنی؟

اگر نگران به خطر افتادن امنیت جانی فرزندتان در داخل تراس هستید و به این دلیل نمی توانید از فضای تراس خود استفاده کنید، ما به شما شیشه بالکنی را پیشنهاد می کنیم. شرکت کامادر با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه نصب و تعویض شیشه های بالکنی، رضایت مشتریان خود را جلب نموده و ارائه دهنده ی بهترین خدمات می باشد.

شیشه بالکنی

عوامل موثر بر قیمت شیشه بالکنی

ویژگی های شیشه بالکنی

عدم ورود آلودگی

استفاده از شیشه های بالکنی موجب عدم ورود آلودگی ها می شود. این آلودگی ها عبارت اند از گرد و غبارو…

زیبایی

شیشه های بالکنی به عنوان یک عنصر طراحی داخلی و خارجی، زیبایی و جذابیت را به فضای ساختمان می افزایند. با استفاده از شیشه های شفاف و بزرگ، نور طبیعی به طور کامل وارد فضای داخلی می شود و به فضا روشنایی و زندگی می بخشد.

دید منظره

یکی از ویژگی های بارز شیشه های بالکنی، دید منظره زیبا از خارج ساختمان است. با داشتن شیشه های بالکنی، می توانید از مناظر طبیعی، شهر و پانوراما لذت ببرید.

نورپردازی

شیشه های بالکنی، نورپردازی طبیعی را به فضاهای داخلی ساختمان تامین می کنند. با عبور نور از شیشه، فضای داخلی به طور طبیعی روشن می شود و حس خوبی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

امنیت بالا

شیشه های بالکنی، ایمنی بالا را برای ساکنان فراهم می کنند. از جنبه ایمنی، شیشه های بالکنی توانایی مقاومت در برابر ضربه ها، فشار، تغییرات دما و اشعه UV را دارا هستند. همچنین از قابلیت جلوگیری از سقوط افراد و اشیا نیز برخوردارند.

حفاظت در برابر عوامل جوی

شیشه بالکنی می تواند از باران، باد و سایر شرایط آب و هوایی محافظت کند و از نفوذ آب و هوا به داخل بالکن جلوگیری کند.

عایق صوتی

شیشه های بالکنی می توانند صداها را جذب کنند و از ورود صداهای ناخواسته به داخل بالکن جلوگیری کنند.

نگه داری آسان

نگهداری شیشه های بالکنی، بسیار آسان است در نتیجه به تمیزی و نگهداری مداوم کمتری نیاز دارند.

شیشه بالکنی

جنس شیشه بالکنی

شیشه های بالکنی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند تا در برابر باد و طوفان و همچنین وزن افراد، شکسته نشوند و پابرجا بمانند. به طور کلی در ساخت شیشه های بالکنی نیز از شیشه سکوریت میرال استفاده می شود.

بسیاری از افراد گمان می کنند که شیشه های بالکنی از جنس شیشه های دوجداره هستند. اما این تصور کاملا اشتباه است و جنس شیشه های بالکنی از شیشه های میرال است.

انواع شیشه بالکنی

شیشه های بالکنی به دلیل محبوبیت و کاربرد فراوانی که دارند، در طرح های مختلفی قابل تولید می باشند:

شیشه بالکنی فریم لس

نحوه ی تولید شیشه های بالکنی فریم لس به گونه ای است که از هیچ گونه اتصالی استفاده نمی شود. شیشه های بالکنی فریم دارد دید بیشتری نسبت به سایر انواع شیشه بالکنی دارد.

شیشه بالکنی فریم لس
شیشه بالکنی فریم دار

شیشه بالکنی فریم دار

در ساخت شیشه های بالکنی فریم دار، از فریم های آلومینیومی استفاده می شود. لازم به ذکر است شیشه های بالکنی فریم دار نسبت به شیشه های بالکنی فریم لس دید کمتری دارد اما از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار است. این نوع از شیشه های بالکنی معمولا در متراژ های بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

شیشه بالکنی ریلی

استفاده از شیشه های بالکنی ریلی بسیار رایج شده است و یکی از پرطرفدار ترین شیشه های بالکنی می باشد. برای ساخت شیشه های بالکنی ریلی، در بالا و پایین بالکن از دو ریل آلومینیومی استفاده می شود. به عبارتی یک ریل در بالا و ریل دیگری در پایین پنل های شیشه ای قرار می گیرد. سپس در قسمت انتهایی پنل ها از چرخ دنده هایی استفاده می شود که وظیفه ی آن ها نیز حرکت دادن شیشه بالکنی به داخل ریل می باشد.
شیشه بالکنی
شیشه بالکنی

شیشه بالکنی تاشو

شیشه های بالکنی تاشو یا شیشه آکاردئونی، یکی از انواع شیشه های بالکنی می باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. به طور کلی نحوه ساخت شیشه های بالکنی آکاردئونی به گونه ای است که از یک شیشه ثابت و چندین پنل شیشه‌ای متحرک، همراه با چرخ دنده‌هایی که قادر به حرکت و قرارگیری بر روی پنل شیشه‌ای ثابت هستند استفاده می‌شود. در ساخت شیشه های بالکنی آکاردئونی نیز از شیشه‌های ۸ و ۱۰ میل در کنار بهترین یراق آلات روز دنیا بهره می‌گیرند.
 
 
پیمایش به بالا